Тишківський ДНЗ "Казка": с. Тишківка, Добровеличківський район, Кіровоградська область

Наші педагоги

Є на світі добрі люди і, як янголи, вони
Все життя своє з любов'ю, завжди поряд із дітьми:
Вихователі і няні, музиканти й кухарі, і завідуюча наша...
Всіх малята дуже люблять і бажають їм добра.

Колектив  дошкільного навчального закладу "Казка" працює творчо, розумно, тут живуть своєю душою професіонали своєї справи, котрі разом із керівництвом закладу перебувають у постійному творчому пошуку шляхів в модернізації освітньо-виховного процесу.

Про вихователів дитячого садка хочеться вести окрему розмову, бо вони першими прокладають дитині шлях до знань, добра, краси, віри, надії і любові.

У кожного педагогічного колективу свій індивідуальний шлях, а кінцева мета єдина – створення оптимальних умов для перебування та розвитку дітей дошкільного віку. Тому в своїй повсякденній роботі наш колектив прагне перетворити садочок на дім, в якому чекають на дитину, люблять її та турбуються. Тому срібні голосочки дзвенять кожного ранку у дошкільному закладі.

Екологічний підхід до навчання та виховання дітей ставить до педагогів закладу підвищені вимоги, зокрема: шукати цікаві та різноманітні форми спілкування з вихованцями. Зважаючи на це, педагогічний колектив розробляє і впроваджує інтерактивні форми роботи з дошкільниками.

Завдяки професіоналізму педагогічних працівників Тишківський ДНЗ «Казка» гарантує високу якість виховання, розвитку і навчання дітей.

Педагогічна майстерність, ерудиція, ініціативність, творчий підхід до справи – ось життєве кредо нашого колективу.