Тишківський ДНЗ "Казка": с. Тишківка, Добровеличківський район, Кіровоградська область

Навчальний процес

Педагогічний колектив дошкільного закладу працює за Базовою програмою розвитку дітей дошкільного віку "Я у світі". Це - Базова програма, розроблена на виконання Закону України "Про дошкільну освіту" та Базового компонента дошкільної освіти в Україні. В ній відображено вимоги до оновленого змісту освіти дитини від народження до шести (семи) років життя та уніфіковано вимоги до розвиненості, вихованості й навченості дитини раннього та дошкільного віку.

Організація освітньо-виховного процесу проходить в цікавій ігровій формі.  Затишні, естетично оформлені групи, сучасні меблі та декорації, розвиваюче предметно- ігрове середовище: дидактичні матеріали, що дібрані згідно з вимогами Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у світі». На високому рівні організовано навчально-виховний процес: маємо гарну методичну базу, використовуємо нові досягнення в педагогіці, реально запроваджуємо в освітній процес сучасні науково-методичні підходи: особистністно-орієнтований; інтегрований; проектний; діяльністний. Використовуємо з максимальною продуктивністю,  як традиційні освітні технології так і  інноваційні. Діти закладу приймають активну участь в житті ДНЗ.